Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 467)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 696)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Tilbehør høytrykksvasker
Screw union TR nozzle TR22-TR20 - 41110380 - Kärcher
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 41110380
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
41110380
Rubix:
6462157
Produsent:
4.111-038.0
EAN:
4054278238203
Produktinformasjon : Screw union TR nozzle TR22-TR20 - 41110380 - Kärcher
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 40701960
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 44212350
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 41300000
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 4.111-034.0
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 41110460
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 66260380
Tilbehør høytrykksvasker Viper 106403122
Tilbehør høytrykksvasker Spartex 855161
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 26389760
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 44215270
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 43520120
Tilbehør høytrykksvasker Viper 25537
Tilbehør høytrykksvasker Nilfisk 107144272
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 4.111-051.0
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 26381830