Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Tilbehør høytrykksvasker
OVERGANGSSTYKKE, RUSTFRITT - 26381830 - KARCHER
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 26381830
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
26381830
Rubix:
6214844
Produsent:
26381830
EAN:
4002667037289
Produktinformasjon : OVERGANGSSTYKKE, RUSTFRITT - 26381830 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 2.420-008.0
Tilbehør høytrykksvasker Spartex 855171
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 4.111-037.0
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 44212350
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 26382700
Tilbehør høytrykksvasker Viper 107402474
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 4.112-065.0
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 44212360
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 62861470
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 53946400
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 40750100
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 73061820
Tilbehør høytrykksvasker Viper 18430
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 44212630
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 43520120