Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Dyse høytrykksspyler
Kraftdyse TR 25047 - 21130090 - Kärcher
Dyse høytrykksspyler Kärcher 21130090
Dyse høytrykksspyler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
21130090
Rubix:
6462065
Produsent:
21130090
EAN:
4054278174853
Produktinformasjon : Kraftdyse TR 25047 - 21130090 - Kärcher
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26379070
Dyse høytrykksspyler Viper 101119747
Dyse høytrykksspyler Spartex 855165
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47671470
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47690020
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28834040
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47632500
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26385260
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28833970
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28834080
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28833880
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47690030
Dyse høytrykksspyler Kärcher 2.113-015.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26379040
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47690450