Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Dyse høytrykksspyler
DYSE - 57650120 - KARCHER
Dyse høytrykksspyler Kärcher 57650120
Dyse høytrykksspyler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
57650120
Rubix:
6209773
EAN:
4002667157475
Produktinformasjon : DYSE - 57650120 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
906,70
kr
Eks. mva
/
stykk
1 133,38
kr
Inkl. mva
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26379080
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47632500
Dyse høytrykksspyler Viper 46921
Dyse høytrykksspyler Kärcher 2.884-525.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 4.114-030.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 21130220
Dyse høytrykksspyler Kärcher 2.113-011.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 21130020
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26407810
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26379010
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47639880
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26379040
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28834030
Dyse høytrykksspyler Kärcher 2.884-544.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28834040