Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Hk renere deler
RØR - 50292010 - KARCHER
Hk renere deler Kärcher 50292010
Hk renere deler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
50292010
Rubix:
6212657
EAN:
4002667476187
Produktinformasjon : RØR - 50292010 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
180,22
kr
Eks. mva
/
stykk
225,27
kr
Inkl. mva
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Hk renere deler Kärcher 64630230
Hk renere deler Kärcher 63861810
Hk renere deler Kärcher 5.401-129.0
Hk renere deler Kärcher 51121930
Hk renere deler Kärcher 45801440
Hk renere deler Kärcher 63630450
Hk renere deler Kärcher 53216180
Hk renere deler Kärcher 65050250
Hk renere deler Kärcher 53321210
Hk renere deler Kärcher 73620050
Hk renere deler Kärcher 45531830
Hk renere deler Kärcher 46801270
Hk renere deler Kärcher 63625630
Hk renere deler Kärcher 51155370
Hk renere deler Kärcher 28843060