Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Hk renere deler
FORING - 51121930 - KARCHER
Hk renere deler Kärcher 51121930
Hk renere deler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
51121930
Rubix:
6211556
EAN:
4002667114294
Produktinformasjon : FORING - 51121930 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
197,64
kr
Eks. mva
/
stykk
247,05
kr
Inkl. mva
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Hk renere deler Kärcher 63887190
Hk renere deler Kärcher 63624670
Hk renere deler Kärcher 53320880
Hk renere deler Kärcher 53240160
Hk renere deler Kärcher 50292010
Hk renere deler Kärcher 5.332-464.0
Hk renere deler Kärcher 73620070
Hk renere deler Viper NIL-15102
Hk renere deler Kärcher 50600990
Hk renere deler Kärcher 53635740
Hk renere deler Kärcher 28845120
Hk renere deler Kärcher 51104840
Hk renere deler Kärcher 53214060
Hk renere deler Kärcher 63863560
Hk renere deler Kärcher 69640300