Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Hk renere deler
DEKSEL - 50639570 - KARCHER
Hk renere deler Kärcher 50639570
Hk renere deler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
50639570
Rubix:
6211938
EAN:
4002667501018
Produktinformasjon : DEKSEL - 50639570 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
116,24
kr
Eks. mva
/
stykk
145,30
kr
Inkl. mva
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Hk renere deler Kärcher 45531240
Hk renere deler Kärcher 51152890
Hk renere deler Kärcher 63884730
Hk renere deler Nilfisk 80625000
Hk renere deler Kärcher 28804690
Hk renere deler Kärcher 28833220
Hk renere deler Kärcher 55531760
Hk renere deler Kärcher 73620050
Hk renere deler Kärcher 5.316-278.0
Hk renere deler Kärcher 53214350
Hk renere deler Kärcher 51103680
Hk renere deler Kärcher 53100760
Hk renere deler Kärcher S477YERLT
Hk renere deler Kärcher 63621530
Hk renere deler Kärcher 50638580