Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Hk renere deler
FJÆR - 53322880 - KARCHER
Hk renere deler Kärcher 53322880
Hk renere deler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
53322880
Rubix:
6210936
EAN:
4002667127720
Produktinformasjon : FJÆR - 53322880 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
69,79
kr
Eks. mva
/
stykk
87,24
kr
Inkl. mva
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Hk renere deler Kärcher 50317090
Hk renere deler Kärcher 51126040
Hk renere deler Kärcher 51780260
Hk renere deler Kärcher 28838160
Hk renere deler Kärcher 6.362-176.0
Hk renere deler Kärcher 53163200
Hk renere deler Kärcher 50704890
Hk renere deler Kärcher 28831120
Hk renere deler Kärcher 45803070
Hk renere deler Kärcher 64350710
Hk renere deler Kärcher 53320930
Hk renere deler Kärcher 63624470
Hk renere deler Kärcher 63621510
Hk renere deler Kärcher 53323960
Hk renere deler Kärcher 53164000