Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Hk renere deler
DEKSEL - 50634470 - KARCHER
Hk renere deler Kärcher 50634470
Hk renere deler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
50634470
Rubix:
6211994
EAN:
4002667103793
Produktinformasjon : DEKSEL - 50634470 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
122,05
kr
Eks. mva
/
stykk
152,56
kr
Inkl. mva
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Hk renere deler Kärcher 53320990
Hk renere deler Kärcher 62732080
Hk renere deler Kärcher 44460190
Hk renere deler Kärcher 63887190
Hk renere deler Kärcher 51156080
Hk renere deler Kärcher 45531980
Hk renere deler Kärcher 4.403-002.0
Hk renere deler Kärcher 45801440
Hk renere deler Kärcher 53215460
Hk renere deler Kärcher 63625630
Hk renere deler Kärcher 64357100
Hk renere deler Kärcher 50292010
Hk renere deler Kärcher 28840840
Hk renere deler Kärcher 45803490
Hk renere deler Kärcher 50661780