Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Hk renere deler
BLÅSESLANGE KOMPL. 1/2'' - 40130420 - KARCHER
Hk renere deler Kärcher 40130420
Hk renere deler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
40130420
Rubix:
6214161
Produsent:
40130420
EAN:
4039784399440
Produktinformasjon : BLÅSESLANGE KOMPL. 1/2'' - 40130420 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Hk renere deler Kärcher 55820750
Hk renere deler Kärcher 50315190
Hk renere deler Kärcher 64127270
Hk renere deler Kärcher 50704890
Hk renere deler Kärcher 47470510
Hk renere deler Kärcher 50314640
Hk renere deler Kärcher 51070450
Hk renere deler Kärcher 45810130
Hk renere deler Kärcher 63628560
Hk renere deler Kärcher 51153750
Hk renere deler Kärcher 45910370
Hk renere deler Kärcher 5.411-148.0
Hk renere deler Kärcher 66859360
Hk renere deler Kärcher 27440140
Hk renere deler Kärcher 45532160