Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Hk renere deler
STANG - 51070450 - KARCHER
Hk renere deler Kärcher 51070450
Hk renere deler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
51070450
Rubix:
6211692
EAN:
4002667111460
Produktinformasjon : STANG - 51070450 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
133,66
kr
Eks. mva
/
stykk
167,07
kr
Inkl. mva
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Hk renere deler Kärcher 55820750
Hk renere deler Kärcher 63483830
Hk renere deler Kärcher 53322070
Hk renere deler Kärcher 47310110
Hk renere deler Kärcher 53321570
Hk renere deler Kärcher 44271310
Hk renere deler Kärcher 28839020
Hk renere deler Kärcher 56000460
Hk renere deler Kärcher 55871020
Hk renere deler Kärcher 50315620
Hk renere deler Kärcher 55811280
Hk renere deler Kärcher 45530220
Hk renere deler Kärcher 63621820
Hk renere deler Kärcher 6.365-394.0
Hk renere deler Kärcher 5.584-085.0