Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Dyse høytrykksspyler
DYSE D8 (BORKARBID) - 64150830 - KARCHER
Dyse høytrykksspyler Kärcher 64150830
Dyse høytrykksspyler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
64150830
Rubix:
6208041
Produsent:
64150830
EAN:
4002667216844
Produktinformasjon : DYSE D8 (BORKARBID) - 64150830 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47690470
Dyse høytrykksspyler Kärcher 4.114-040.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 2.639-187.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 4.117-032.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 4.763-253.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 21130000
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26406880
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47671470
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47639310
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47670660
Dyse høytrykksspyler Kärcher 2.883-400.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26379080
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28838310
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26406950
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47630580