Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Høytrykksslange
Hose assembly TR DN10 max.25MPa 25m - 61100440 - Kärcher
Høytrykksslange Kärcher 61100440
Høytrykksslange Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
61100440
Rubix:
6362879
Produsent:
61100440
EAN:
4054278256832
Produktinformasjon : Hose assembly TR DN10 max.25MPa 25m - 61100440 - Kärcher
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Høytrykksslange Kärcher 6.390-185.0
Høytrykksslange Kärcher 6.110-031.0
Høytrykksslange Kärcher 6.388-721.0
Høytrykksslange Kärcher 44406730
Høytrykksslange Kärcher 63880830
Høytrykksslange Kärcher 6.390-294.0
Høytrykksslange Kärcher 63913540
Høytrykksslange Kärcher 6.110-014.0
Høytrykksslange Kärcher 63912380
Høytrykksslange Kärcher 6.110-036.0
Høytrykksslange Viper 301002275
Høytrykksslange Kärcher 6.390.027.0
Høytrykksslange Kärcher 61100110
Høytrykksslange Kärcher 63902080
Høytrykksslange Kärcher 63902270