Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Høytrykksslange
Hose assembly TR DN8 40MPa 1,5m - 61100240 - Kärcher
Høytrykksslange Kärcher 61100240
Høytrykksslange Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
61100240
Rubix:
6382506
Produsent:
61100240
EAN:
4054278292045
Produktinformasjon : Hose assembly TR DN8 40MPa 1,5m - 61100240 - Kärcher
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Høytrykksslange Kärcher 63900310
Høytrykksslange Kärcher 6.389-709.0
Høytrykksslange Kärcher 6.390-025.0
Høytrykksslange Kärcher 63907040
Høytrykksslange Viper 301002275
Høytrykksslange Kärcher 6.110-038.0
Høytrykksslange Kärcher 63916540
Høytrykksslange Viper 301001100
Høytrykksslange Kärcher 63901740
Høytrykksslange Kärcher 6.390-185.0
Høytrykksslange Kärcher 61100460
Høytrykksslange Kärcher 63901780
Høytrykksslange Kärcher 6.110-014.0
Høytrykksslange Kärcher 63898530
Høytrykksslange Kärcher 63900100