Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Hk renere deler
BLADFJÆR - 63130140 - KARCHER
Hk renere deler Kärcher 63130140
Hk renere deler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
63130140
Rubix:
6209473
EAN:
4002667175622
Produktinformasjon : BLADFJÆR - 63130140 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
69,79
kr
Eks. mva
/
stykk
87,24
kr
Inkl. mva
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Hk renere deler Kärcher 63628750
Hk renere deler Kärcher 63628530
Hk renere deler Kärcher 53216330
Hk renere deler Kärcher 66462540
Hk renere deler Kärcher 53322060
Hk renere deler Kärcher 64350710
Hk renere deler Kärcher 44402700
Hk renere deler Kärcher 63629640
Hk renere deler Kärcher 53161290
Hk renere deler Viper 10001947
Hk renere deler Kärcher 53240160
Hk renere deler Kärcher 51154930
Hk renere deler Kärcher 2.640-492.0
Hk renere deler Kärcher 50303830
Hk renere deler Kärcher 69032780