Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Hk renere deler
PLUGG - 51320100 - KARCHER
Hk renere deler Kärcher 51320100
Hk renere deler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
51320100
Rubix:
6211329
EAN:
4002667119404
Produktinformasjon : PLUGG - 51320100 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
87,21
kr
Eks. mva
/
stykk
109,01
kr
Inkl. mva
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Hk renere deler Kärcher 50635070
Hk renere deler Kärcher 66317920
Hk renere deler Kärcher 50314650
Hk renere deler Kärcher 64351780
Hk renere deler Kärcher 90814090
Hk renere deler Kärcher 63621740
Hk renere deler Kärcher 47491630
Hk renere deler Kärcher 63627960
Hk renere deler Kärcher 63482920
Hk renere deler Viper 107408074
Hk renere deler Kärcher 53163180
Hk renere deler Kärcher 64120660
Hk renere deler Kärcher 74019160
Hk renere deler Kärcher 66861730
Hk renere deler Kärcher 63631980