Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Hk renere deler
FJÆR - 69640020 - KARCHER
Hk renere deler Kärcher 69640020
Hk renere deler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
69640020
Rubix:
6205484
EAN:
4002667311303
Produktinformasjon : FJÆR - 69640020 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
79,92
kr
Eks. mva
/
stykk
99,90
kr
Inkl. mva
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Hk renere deler Kärcher 47690350
Hk renere deler Kärcher 66260420
Hk renere deler Kärcher 53220110
Hk renere deler Kärcher 63431680
Hk renere deler Kärcher 63862690
Hk renere deler Kärcher 6.635-323.0
Hk renere deler Kärcher 35930820
Hk renere deler Kärcher 28831720
Hk renere deler Kärcher 63620330
Hk renere deler Kärcher 63882280
Hk renere deler Kärcher 28838270
Hk renere deler Kärcher 55820030
Hk renere deler Kärcher 51107140
Hk renere deler Kärcher 53164000
Hk renere deler Kärcher 63650530