Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Hk renere deler
FORING - 90364440 - KARCHER
Hk renere deler Kärcher 90364440
Hk renere deler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
90364440
Rubix:
6204425
EAN:
4002667703160
Produktinformasjon : FORING - 90364440 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
152,56
kr
Eks. mva
/
stykk
190,70
kr
Inkl. mva
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Hk renere deler Kärcher 62731850
Hk renere deler Kärcher 64210750
Hk renere deler Kärcher 66323560
Hk renere deler Kärcher 53111170
Hk renere deler Kärcher 53240490
Hk renere deler Kärcher 53213770
Hk renere deler Kärcher 63885150
Hk renere deler Kärcher 55840600
Hk renere deler Kärcher 50306250
Hk renere deler Kärcher 69640260
Hk renere deler Kärcher 5.032-648.0
Hk renere deler Kärcher 2.639-690.0
Hk renere deler Kärcher 56060070
Hk renere deler Kärcher 50634570
Hk renere deler Kärcher 56254550