Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Hk renere deler
HYLSE - 51105960 - KARCHER
Hk renere deler Kärcher 51105960
Hk renere deler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
51105960
Rubix:
6211604
EAN:
4002667509854
Produktinformasjon : HYLSE - 51105960 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
75,60
kr
Eks. mva
/
stykk
94,50
kr
Inkl. mva
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Hk renere deler Kärcher 53633000
Hk renere deler Kärcher 44400380
Hk renere deler Kärcher 28831580
Hk renere deler Kärcher 55820580
Hk renere deler Kärcher 66853820
Hk renere deler Kärcher 6.362-480.0
Hk renere deler Kärcher 45532160
Hk renere deler Kärcher 90850230
Hk renere deler Kärcher 51123110
Hk renere deler Kärcher 74019210
Hk renere deler Kärcher 63623830
Hk renere deler Kärcher 28833000
Hk renere deler Kärcher 63482920
Hk renere deler Kärcher 63654320
Hk renere deler Kärcher 55850020