Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Hk renere deler
FORING - 51124200 - KARCHER
Hk renere deler Kärcher 51124200
Hk renere deler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
51124200
Rubix:
6211539
EAN:
4002667114966
Produktinformasjon : FORING - 51124200 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
267,32
kr
Eks. mva
/
stykk
334,15
kr
Inkl. mva
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Hk renere deler Kärcher 55812440
Hk renere deler Kärcher 90011870
Hk renere deler Kärcher 66859410
Hk renere deler Kärcher 63390210
Hk renere deler Kärcher 53322510
Hk renere deler Kärcher 64120660
Hk renere deler Kärcher 63627680
Hk renere deler Kärcher 63624670
Hk renere deler Kärcher 69550440
Hk renere deler Kärcher 73074070
Hk renere deler Kärcher 5.583-161.0
Hk renere deler Kärcher 53214500
Hk renere deler Kärcher 63624270
Hk renere deler Kärcher 51121420
Hk renere deler Kärcher 50316010