Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Hk renere deler
RULLE - 51002740 - KARCHER
Hk renere deler Kärcher 51002740
Hk renere deler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
51002740
Rubix:
6211755
EAN:
4002667507447
Produktinformasjon : RULLE - 51002740 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
342,92
kr
Eks. mva
/
stykk
428,65
kr
Inkl. mva
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Hk renere deler Kärcher 2.640-492.0
Hk renere deler Kärcher 63621130
Hk renere deler Kärcher 63630450
Hk renere deler Kärcher 65050250
Hk renere deler Kärcher 63650550
Hk renere deler Kärcher 63100810
Hk renere deler Kärcher 50661890
Hk renere deler Kärcher 28838620
Hk renere deler Kärcher 63627030
Hk renere deler Kärcher 50303500
Hk renere deler Kärcher 63624270
Hk renere deler Kärcher 63621010
Hk renere deler Kärcher 63632730
Hk renere deler Kärcher 66859410
Hk renere deler Viper 107400049