Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Hk renere deler
FJÆR - 53324130 - KARCHER
Hk renere deler Kärcher 53324130
Hk renere deler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
53324130
Rubix:
6210905
EAN:
4002667522594
Produktinformasjon : FJÆR - 53324130 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
63,98
kr
Eks. mva
/
stykk
79,97
kr
Inkl. mva
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Hk renere deler Kärcher 90470260
Hk renere deler Kärcher 55533650
Hk renere deler Kärcher 50311380
Hk renere deler Kärcher 63625340
Hk renere deler Kärcher 55150960
Hk renere deler Kärcher 35930820
Hk renere deler Kärcher 63625180
Hk renere deler Kärcher 50710470
Hk renere deler Kärcher 63625220
Hk renere deler Kärcher 45531830
Hk renere deler Kärcher 53210230
Hk renere deler Kärcher 50424630
Hk renere deler Kärcher 50634480
Hk renere deler Kärcher 53220110
Hk renere deler Kärcher 6.362-384.0