Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Brotsjer
(545)
Freser
(1 872)
Forsenking, avfasing, avgrading
(293)
Bor
(7 917)
Utstyr til roterende/vibrerende verktøy
(464)
Saging
(386)
Gjengeverktøy
(3 485)
Stansing, rifling, brosjing, valsing, gravering
(73)
Støpeutstyr
(17)
Olje og smøring til maskinering
(11)
Halvfabrikat
(6)
Maskinverktøytilbehør
(631)
Elektroerosjonsutstyr
(13)
Slipemidler
(4 693)
Se Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
Hullbor fres
(36)
Hakkfres
(421)
Massive bor
(6 135)
Borekroner
(22)
Bor med borekrone
(367)
Betongbor
(492)
Trebor
(355)
Bor
(87)
Se Bor
Rubix kategorier
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
Bor
Trebor
Trebor
Trebor
IR BLUE GROOVE 4X 26MM X 157MM
Trebor Irwin 10502817
Trebor Irwin
Se teknisk informasjon
Referanser
Irwin:
10502817
Rubix:
355042
Produsent:
10502817
Produktinformasjon : IR BLUE GROOVE 4X 26MM X 157MM
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
54,25
kr
Eks. mva
/
stykk
67,81
kr
Inkl. mva
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Velg varianter (34)
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Trebor Bosch 2608585702
Trebor Bosch 2608596395
Trebor Bosch 2608596333
Trebor Bahco 9626-18
Trebor Bosch 2608597627
Trebor Irwin 10502839
Trebor Irwin 10502757
Trebor Irwin 10502833
Trebor Irwin 10502767
Trebor Bosch 2608585717
Trebor Irwin 10502784
Trebor Bahco 9626-26
Trebor Bosch 2608596342
Trebor Milwaukee 4932363676
Trebor Milwaukee 4932363674